urodziny ulicy Nad Odrą

Po zeszłotygodniowym festynie rodzinnym, w tę sobotę (16.09) przyszedł czas na kolejną imprezę masową na “stołczyńskim podwórku”. Tym razem mieszkańcy zostali zaproszeni przez stowarzyszenie Stołczyn po sąsiedzku oraz Klub Aktywnego Seniora Stołczyn, do udziału w spotkaniu pod hasłem: Urodziny ulicy Nad Odrą.

Na terenie przy placu zabaw przy ul. Zamkniętej zostały przygotowane atrakcje dla całych rodzin. Najwięcej emocji wzbudziły dwa oldskulowe pojazdy: autobus Autosan oraz wóz strażacki. Jak na prawdziwe urodziny przystało, były też balony. Tym razem puszczone w niebo przez mieszkańców wołających: “Stołczyn to też Szczecin”. Nie zabrakło atrakcji kulinarnych, wliczając w to konkurs na najlepszą ziemniaczaną potrawę. Dopisała też pogoda, nieco wietrzna, jednak słoneczna. Działo się dużo, było wesoło, energicznie i ciekawie. Mam nadzieję, że odnajdziecie tę atmosferę na poniższych kadrach:

Osobiście, najbardziej podobała mi się atrakcja zorganizowana dzięki uprzejmości Alfa Terminal. Nadarzyła się bowiem okazja do tego, by wejść na teren byłej Huty “Szczecin” i przyjrzeć się tamtejszemu industrialnemu krajobrazowi. Skrzętnie ją wykorzystałam.

Mam nadzieję, że taka okazja jeszcze się powtórzy, bo miejsce to, to prawdziwa kopalnia urzekających ujęć. Ci, którzy nie dotarli, niech żałują 😉


Podobał Ci się artykuł? Możesz mi pomóc w tworzeniu tego bloga, stawiając wirtualną kawę!

Jedna myśl na temat “urodziny ulicy Nad Odrą

Dodaj własny

Leave a Reply

Create a website or blog at WordPress.com Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: